Wybierz kolor

BLACK - 99

5559 SPODNIE DO PASA Z TECHNOLOGIĄ 37,5

645559

Technologia 37.5® pomaga utrzymać ciało w idealnej temperaturze 37,5°Celsjusza. Reguluje także mikroklimat przy skórze utrzymująć względną wilgotność na poziomie 37,5%.
Kiedy jest Ci gorąco, opatentowane aktywne cząsteczki osadzone w materiale usuwają pot na etapie parowania chłodząc Cię - zanim utworzą się krople potu.
Kiedy jest Ci zimno, te same aktywne cząsteczki zatrzymują energię i usuwają wilgoć, aby zapewnić Ci ciepło.

 

W pełni rozciągliwe spodnie do pasa z technologią 37,5™. Boki u góry nie są rozciągliwe, aby zapewnić stabilność spodni na pasie. Nowoczesny krój. Obszerne kieszenie na nogawkach po obu stronach. Kieszeń na lewej nogawce na narzędzia i długopisy, a także jedna kieszeń na telefon z zamkiem magnetycznym i uchwytem do mocowania identyfikatora. Z prawej strony kieszeń na miarkę i kieszeń na narzędzia. Kieszenie kaburowe. Pod kieszeniami kaburowymi znajdują się zwykłe kieszenie boczne zapinane na zamek. Wewnętrzne tylne kieszenie. Otwory wentylacyjne po wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud z podszewką z siateczki, również wentylacja z tyłu kolan. Wyprofilowane kolana. Wewnętrzne kieszenie na ochraniacze kolan, regulowane na dwóch poziomach wysokości.
Kieszenie kaburowe są wzmocnione materiałem Cordura®, a kolana wzmocnione Cordura® stretch dla zwiększenia trwałości i swobody ruchów.

 

Materiał: 89% poliester (w tym 40% wg technologii 37.5®), 11% spandex

kolory

BLACK - 99